1. Start
  2. Oferta
  3. Aktualności
  4. Hodowla
  5. Wiedza
  6. Galeria
  7. Kontakt


SYSTEM ZRASZAJĄCY

Sercem urzą…dzenia zraszającego jest pompa ciś›nieniowa potrafią…ca pchnąć słup wody na wysokość‡ nawet kilku metrów. Jest to pompa wysokociś›nieniowa typu ULKA EK2, wykorzystywana w ekspresach ciśnieniowych. Pompka ma oznaczenie 1/1, czyli może pracować‡ 1 minutę™, po której powinna nastą…pić‡ 1 minuta przerwy.

obrazek

Podczas pracy pompka wpada w bardzo mocne drgania i trzeba ją… umieś›cić‡ w gumowych amortyzatorach lub umocować‡ ją… na gą…bcę która również zda egzamin.

obrazek

W miejsce wlotu wody do pompki umieszczamy zwykł‚y wężyk 8/6 mm który nakł‚adamy na wcisk na króciec. Wężyk umieszczamy w plastikowym pojemniku z wodą .Wylot wody z pompy jest gwintowany(GW) i w to miejsce wkręcamy złączkę™ GW 1/8"-6mm. Złą…czka z drugiej strony ma szybkozłączkę™ na wężyk o ś›rednicy zewnę™trznej 6 mm. Do rozprowadzenia wody w cał‚ym układzie posł‚użył‚ wężyk ciśnieniowy 6/4(czarny),a do łą…czenia poszczególnych sekcji szybkozłą…czki w kształcie kolan,trojaków,czwórników. Dysze jakich użył‚em to dysze używane w spryskiwaczach do roś›lin firmy kwazar.

 obrazek  obrazek

 obrazek  obrazek

Terraria zraszają… 2 pompki,pierwsza zrasza 4 mał‚e górne terraria a druga 2 dolne duże terraria. System sterowany jest automatycznie przez sterownik "orbis mini"

 obrazek  obrazek

 obrazek  obrazek

 obrazek  obrazek

 obrazek  obrazek

Filmik przedstawiający pracę™ zraszaczy

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz